Trutnovské vikariátko

Spěcháte také někdy? Máte pocit, že je toho někdy na Vás hodně, že jste ve stresu? Na druhou stranu umíte si udělat čas na věci, které jsou důležité? Mohlo by Vás tak zaujmout téma našeho vikariátka, které zní: “Maria se vydala na cestu a spěchala.” O tomto tématu budeme diskutovat společně s psychologem a knězem Jiřím Pilzem. Těšit se můžete na seznamovací hry, hru v lesích v okolí Trutnova, na výtečný oběd, oblíbené diskuzní skupinky a závěrem na rytmickou mši.
Pokud Vás téma zaujalo, přijďte v 8:45 k trutnovskému kostelu. Moc rádi odpovíme na jakékoliv dotazy. Vikariátko je tentokrát bezplatné – budeme rádi, když třeba něco dobrého upečete.
Pro koho akce je? Věkově jsme od 8. třídy nebo 14 let do cca 26 let.
Kdyby Vás zajímalo, co k tématu již řekl papež František a chcete být napřed, můžete si přečíst jeho promluvu: https://www.cirkev.cz/cs/aktuality/220921poselstvi-svateho-otce-frantiska-k-37-svetovemu-dni-mladeze-2022-a-2023
Těšíme se na vás!
Bětka Teperová, Maky Dušková, Monča Kuldová, David Holubec, Jiří Melichar a Tomáš Špelda